Kulaklık Alma Rehberi

Artık Kulaklık Alma Rehberi önünüzde!

Geçenlerde daha yakından, kişisel olarak dinlemek istiyordunuz. Ve https://www.kulakligim.net/category/kulakici/ gibi incelemele siteleriyle https://www.kulakligim.net/kulaklik-rehberi/ gibi rehberleri bolca okudunuz. Sonra bunlar yetmedi ve biraz daha İngilizce öğrenip headphonics.com veya headphonia.com gibi dev inceleme sitelerine bakındınız.

ŞİMDİ?

Şimdi sıra o uzun uzun araştırıp bulduğunuz kulaklığı almaya geldi.

İlk olarak www.n11.com veya www.hepsiburada.com sitelerine baktınız. Siteye girip “kulaklık” diye arama başlatıp sonuçlarla tam anlamıyla boğuldunuz. Ondan sonra google’a dönüp biraz daha araştırıp www.kulaklik.net gibi kulaklıklar hakkında yazan sitelere girip baktınız. Kafanız daha da karıştı 🙂 Bu esnada Sennheiser, Philips, Sony gibi klasik markaları adeta ezberlemiştiniz ki fiyatından daha iyi performanslı Chi-fi denen bir kulaklık akımına rastladınız..

Şimdi dinleyin beni:

A. Nasıl bir ses duymak istersiniz kafanızda canlandırın.

B. Kulaklığa ne kadar ayırabilirsiniz düşünün.

Ve tetiği çekip ilk önce Türkiye içi sitelerden 200-300 bandında birşey alıp başlayın. Bir süre en iyi sesi duyduğunuzu düşünürken bir gün arkadaşınızın aldığı kulaklığı takın kulağınız yada kafanıza, dinleyin ve sonra ilk aldığınız kulaklığın bir daha yüzüne bakmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.